Konstrukcje z szkłem wymagają najlepszych okuć...

Szklenie budowlanych obiektów wewnątrz jest częstą strategią urozmaicenia zabudowy obniżając początkowe koszta inwestycji, jednak żeby prawidłowo oszklić obiekt potrzebujemy wysokiej próby elementów do montażu typu okucia do szkła dostępnych w GLASSINI.
Niepodważalnej gatunkowości elementy z stali nierdzewnej, z której wykonano okucia do szkła hartowanego certyfikowane i atestowane wykonane przez niezależne ośrodki badań nad tego rodzaju konstrukcji rozdmuchują bez skrupółów wątpliwości mówiące o wytrwałości tych połączeń.
Dzięki zastosowaniu konkretnych sektorów produkcyjnych firmowe okucia do szkła umożliwiają wykorzystywanie oraz zadbanie połączeń konstrukcji betonowych wraz z szkłem VSG przez ponad 100 lat, wyłącznie stosując podstawowe przypisy konserwacji wykazane w manualu.
Balustrada szklana porównując do balustrady z przęsłami daje dodatkowo opcję szybkiego konserwowania elementów konstrukcji, dzięki czemu prościej jest utrzymywać elementy w odpowiedniej czystości, natomiast działania okucia do szkła wystarczy przetrzeć specjalnym płynem nałożonym na irchę z miękkimi włóknami.
Odpowiedni wybór el. wykończenia staje się łatwy, więc wybieramy okucia do szkła hartowanego wyprodukowane przez www.glassini.eu.